3 powody, dlaczego warto adoptować psa ze schroniska. Poznaj te powody i głoś je wszędzie!

Chciałbyś psa dla siebie, dla rodziny, dla dzieci, czy po prostu, aby w domu zagościł czworonożny przyjaciel. Nie ważne, jaki jest to powód, poznaj powód, dlaczego warto adoptować psa ze schroniska, a nie kupować od hodowcy, który na tym tylko i wyłącznie zarobi, a Ty nie uratujesz, psa, który naprawdę pragnie miłości.

Powody, dla których warto brać psa ze schroniska.

Zacznijmy jednakże od tego, że pies ze schroniska o wiele bardziej pokocha, a jak już pokocha, na zawsze będzie, wierny a o to w tej relacji chodzi! Skoro chcesz i tak psa to dlaczego nie chcesz uratować psa, który jest po traumie? Był na łożu śmierci? Pamiętaj, że to dobry uczynek a dobro zawsze wraca, a pies może, oddać Ci całe swoje życie za nowy spokojny, troskliwy dom z jedzeniem na czas i spacerami pokocha Cię i Twoją rodzinę. Przejdźmy, więc do ów powodów.

1 powód

Pierwszym powodem, dla którego warto adoptować psa ze schroniska to taki, że psy trafiające w to miejsce, najczęściej wyszły z katastrofy, ze znęcania, bicia, bez jedzenia często wychudzone i ledwo żywe. Jeżeli adoptujesz, takiego psa zaczniesz, o niego dbać, dawać jeść, wychodzić z nim na spacer poświęcać mu czas to taki pies zakocha się w Tobie bezwarunkowo. Sprawisz, że pies będzie czuł się mega szczęśliwy – sprawdź więcej o dawaniu szczęścia psiakowi tutaj: https://puppies.pl/jak-sprawic-aby-twoj-pies-byl-szczesliwy/. Pamiętaj, że pies taki nigdy Cię nie ugryzie, jeżeli Ci zaufa i pokocha, będzie zawsze bronił, Ciebie i rodziny. A ty jako osoba uratujesz kolejne życie!

2 powód

Schroniska powoli są przepełnione psami. Nie dają rady, aby, te wszystkie psy wykarmić, zająć się nimi, czy wyjść na spacer. Ty jako osoba jesteś w stanie nie tylko co ulżyć schronisku w tej kwestii, ale dać nowe kochająca życie psu, który w życiu już się nacierpiał i nie powinien więcej tego przeżyć.

3 powód

Psy ze schroniska są najbardziej wierne na świecie. Pies ze schroniska, gdy obdarzy, Ciebie miłością i zaufaniem będzie, Ci wierny do ostatnich jego dni. Będzie zawsze przy Tobie, nawet gdy zapomnisz mu dać jeść. Pocieszy, rozweseli, ale i zapewni Ci obronę przed niebezpieczeństwem. Pies ze schroniska zawsze będzie Ci wierny za uratowanie jego życia i danie mu nowego ciepłego domu!